قوانین عمومی

کلیه اصول و روندهای کاری نومه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد.کاربران این سامانه در استفاده از خدمات نومه موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و موارد ذکر شده در این سند می باشند. نومه مختار می باشد که در هر زمانی قوانین و شروط این توافق نامه را تغییر دهد. نومه هیچ تعهدی در قبال محتوای تبلیغاتی که کاربران با استفاده از این سامانه منتشر می کنند ندارد و فقط بستری برای تبلیغات می باشد و تمامی مسئولیت بر عهده کاربران می باشد. خدمات پشتیبانی نومه فقط از باب افزایش کیفیت سرویس می باشد و نومه مسئولیتی در قبال پاسخ و یا پاسخ سریع به کاربران ندارد نومه تضمینی در قبال عدم قطعی سرویس هایش را نمی دهد و در صورت ایجاد هرگونه اختلال در ارائه سرویس ها مسئولیتی متوجه نومه نمی باشد.

تعهدات کاربران

کاربرانی که از سرویس نومه استفاده می کنند متعهد هستند که موارد زیر را رعایت بکنند:
• در تبلیغات محصولات و یا خدمات، از محتواهایی که باعث فریب و یا گمراهی مخاطبین تبلیغات می شود استفاده نکنند
• صداقت و شفافیت را سرلوحه تبلیغات خود کنند.
• مالک هویت حقیقی و یا حقوقی که دارند آن را تبلیغ می کنند باشند
• اکانت کاربری خود را به شخصی واگذار نکنند.

امنیت اطلاعات

کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که در فضای مجازی همیشه احتمال به سرقت رفتن اطلاعات وجود دارد و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد و سامانه کسب و کار نومه هم طبیعتا می تواند دارای نقص های فنی و امنیتی باشد، از این رو نومه هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات کاربران ندارد و مسئولیتی بر عهده نومه نیست. نومه در رابطه با خساراتی که ممکن است بخاطر استفاده از سرویس نومه به هویت تجاری، از دست دادن اطلاعات و یا انتشار اطلاعات مشتریان به کاربران وارد شود مسئولیتی ندارد.

محرمانگی

نومه به منظور ارائه سرویس بهتر به کاربران و تایید هویت کاربران اطلاعاتی از قبیل ایمیل، شماره همراه و ... را از کاربران مطالبه می کند. این اطلاعات نزد نومه محفوظ می ماند و بجز در مواردی که برای پیشرفت کار نیاز باشد در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت. در صورتی که مراجع قضایی با حکم درخواست دریافت اطلاعات کاربران را داشته باشد نومه موظف است این اطلاعات را در اختیار مراجع قضایی بگذارد. کاربران متعهد می باشند که اطلاعات خود را در سامانه به درستی وارد کننده و در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح نباشد نومه مختار است که حساب کاربری را مسدود کند.

موارد ممنوع و تخلف ها

هر یک از موارد زیر در نومه ممنوع می باشد و تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده نومه مختار می باشد که بنا بر تشخیص خود و در حیطه قوانین جمهوری اسلامی ایران نسبت به آن ها برخورد داشته باشد.
• ارائه محتوا هایی که شامل مواردی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرع، اخلاقیات و عفت عمومی باشند از قبیل تصاویر مروج فساد، توهین به مذاهب، توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، توهین به قومیت، ملیت، جنسیت.
• ارائه مطالبی که نتوان صحت آن ها را اثبات کرد و یا ارئه مطالب علمی بدون سند موثق
• تلاش برای نفوذ به سیستم به سامانه نومه، تخریب و یا دستکاری اطلاعات، انتقال برنامه های مخرب از قبیل ویروس به سامانه نومه.
• استفاده از مطالب دارای کپی رایت بدون اجازه صاحب اثر
• هر نوع فعالیت و محتوایی که از دید نومه و یا ارگان های دولتی و قانونی خلاف و نامناسب تشخیص داده شود
• اقدام به اعمالی که باعث خسارت، وارد شدن ضرر، ورود به حریم خصوصی افراد شود
• نشر اکاذیب

استرداد وجه

استرداد وجه تنها در صورتی امکان می پذیرید که نومه نتواند هیچ خدمتی را به کاربر ارائه دهد. کاربران خود موظف به مدیریت شارژ خود هستند و در صورتی که کاربران دیگر نیاز به شارژ خود بر روی این سامانه نداشته باشند، نومه مسئولیتی برای استرداد وجه ندارد.

فورس ماژور

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و ...

حل اختلاف و داوری

مبنای داوری این توافق نامه قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.در صورت پیش آمد هر گونه اختلافی که در خارج از قوانین تعریف شده در این سند باشد و نتوان آن را با توافق حل و فصل کرد مرجع اختلاف و داوری شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارجاع می باشد. عدم اعتبار توافقنامه بخاطر مغایرت با قوانین در صورتی که شرط و یا شروطی از این توافقنامه در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، این امر به معنی از اعتبار ساقط شدن آن شرط و یا شروط می باشد و مابقی شروط این توافقنامه معتبر خواهند ماند.